Očkování proti chřipce

Od 2.10.2023 začínáme očkovat proti chřipce. Pro osoby nad 65 let je určena vylepšená vakcína Efluelda, ostatní očkujeme vakcínou Vaxigrip Tetra. Očkování ze zdravotní indikace je zdarma, podrobnosti zde. Pro samoplátce platí jako loni cena 500 Kč včetně aplikace. Na očkování se objednávejte telefonicky, pokud máte termín návštěvy v nejbližší době z jiného důvodu, naočkujeme vás i bez objednání.

Očkování proti COVID19

Od začátku listopadu očkujeme proti COVID19. Vzhledem k tomu, že vakcína je dodávána ve vícedávkovém balení, očkujeme pouze objednané pacienty na stanovený termín. Zájemci se mohou stále hlásit. Očkování je doporučeno zejména pro starší pacienty nad 60 let a pro osoby s chronickými onemocněními a oslabenou imunitou, pro těhotné ženy a osoby pracující ve zdravotnictví a sociálních službách. Očkování je plně hrazeno ze zdravotního pojištění pro všechny zájemce. Podrobnosti zde.

Úprava cen nehrazené péče

Od 1.1.2023 dochází k úpravě cen výkonů nehrazených ze zdravotního pojištění. Vybrané položky zde, kompletní ceník je k dispozici v čekárně. 

Současně upozorňujeme, že i nadále platí nový provozní řád a na každé vyšetření je nutno se objednat. Podrobnosti jsou na jiném místě této stránky.

Očkování proti klíšťové encefalitidě

Od 1.1.2022 je očkování proti klíšťové encefalitidě u osob nad 50 let hrazeno ze zdravotního pojištění. Pro ostatní je cena 900 Kč včetně aplikace.

Změna ordinační doby a provozního řádu

Lékařská pohotovostní služba